Podsumowanie akcji „Paczuszka dla Maluszka”

Tuż przed świętami zakończyliśmy zbiórkę darów w ramach akcji „Paczuszka dla Maluszka”. W tym roku dary zbieraliśmy dla podopiecznych Hospicjum im.  Małego Księcia w Lublinie. Pomimo zamknięcia szkoły, nauczania zdalnego, izolacji efekt zbiórki przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że jak zawsze możemy na Was liczyć. Po raz kolejny udowodniliście, że macie wielkie serce. 

Bardzo serdecznie dziękujemy Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i  wszystkim Pracownikom Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Świdniku, którzy otworzyli swoje serca i tak licznie, z wielkim zaangażowaniem i oddaniem włączyli się do naszej akcji.

Dziękujemy Pani Beacie Kowalczyk, dyrektor Zespołu Przedszkoli nr 2 w Świdniku, za to, że  razem ze swoimi nauczycielami i wychowankami włączyli  się do naszej akcji.

Podczas zbiórki trwającej od  14 do 22 grudnia  2020 r. zebraliśmy m.in.: 48 paczek pieluch, 177 paczek chusteczek nawilżających, 89 szt. szamponów dla dzieci, 30 szt. oliwki dla niemowląt i wiele innych środków higienicznych potrzebnych w trosce o maleństwa. Nasi Darczyńcy zadbali również o mamy. Wśród darów znalazły się środki higieniczne i kosmetyki dla dorosłych. Wzruszające były również milutkie maskotki i kocyki.

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za hojność, szczodry gest, okazane serce, wrażliwość na potrzeby innych. Bezinteresowna chęć niesienia pomocy jest tak ważna w naszym życiu. Bez Waszej przychylnej postawy, życzliwości i zrozumienia zorganizowanie całej tej akcji byłoby niemożliwe.

Pamiętajmy

„Dobro powraca”

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych