Wyniki Konkursów „NIEZŁOMNI – NIEZAPOMNIANI” oraz „ŻOŁNIERZE PODZIEMIA NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO W GRAFICE MŁODYCH” zorganizowanych z okazji obchodów NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Komisje Konkursów po analizie przesłanych prac ogłaszają następujące wyniki:

W konkursie na prezentację multimedialną „Niezłomni – Niezapomniani” dla uczniów II Liceum Ogólnokształcącego Komisja Konkursu wyróżniła trzy prezentacje.
Na miejscu pierwszym uplasowała się praca Mileny Biniędy z klasy II AL3, miejsce drugie zajęła praca Jakuba Machnikowskiego z klasy IIAL4, zaś na miejscu trzecim znalazła się prezentacja Szymona Pietrzeli z klasy II AL3.


W Szkole Podstawowej nr 4, także zostały wyróżnione trzy najlepsze prezentacje. Na miejscu pierwszym ex aequo uplasowały się dwie prace: Leny Dajewskiej z klasy 7a oraz Eweliny Pastuszki z klasy 8a. Miejsce drugie zajęła praca Jakuba Olecha z klasy 7b.


W konkursie plastycznym „ŻOŁNIERZE PODZIEMIA NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO W GRAFICE MŁODYCH” Komisja Konkursu postanowiła wyróżnić prace Mileny Biniędy z klasy II AL3 i Jakuba Angelloniego-Wójcika z klasy I DL4 (II Liceum Ogólnokształcące) oraz pracę Julii Pizoń z klasy 7b (Szkoła Podstawowa nr 4).

Wszystkim wyróżnionym oraz uczestnikom Konkursów serdecznie gratulujemy wiedzy i zaangażowania.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych